RD3D

Vylepšení pro malé pumpy typu NP

Můžete sadu bez udání důvodu do 1 roku poslat zpět. Peníze vrátím včetně přepravného. Záruka 10 let na náhradní díly zdarma.

Tato sada slouží k úpravě stávajícího stojanu NP75/90. Stačí odstranit původní píst v tělu stojanu a přišroubovat pracovní válec. Tato úprava se běžně dělá, když už je vnitřek stářím vyrezlý a kožené manžety se brzo opotřebují.

Pumpa pak nedrží sloupec vody a před každým pumpováním se musí nejlépe zalít vodou, nebo zběsilým pumpováním vysávat vzduch a natáhnout vodní sloupec. Tím dochází k dalšímu ničení manžet pístu.

Pracovní válec a táhlo jsou nerezové, potrubí plastové. Díky tomu je zajištěna velká životnost celé sady. Ve vrchní části je otvor proti zamrznutí, takže se dá vodu odebírat i v zimě.

Pro správnou přípravu sady potřebuji znát kromě hloubky studny a hladiny také výšku stávajícího stojanu, protože ten se časem měnil a existují i různí výrobci, kteří vycházejí z tohoto typu stojanu.

ZÍSKEJTE VYLEPŠENÍ PRU PUMPY TYPU NP

  • Základní cena 10 900,-Kč

    Počáteční cena obsahující kompletní nerezový válec včetně sacího koše, nastavitelné zakončení na páku a redukce.

  • Délka sady do 9m 400,-Kč/metr

    Cena za potrubí + táhlo. Délka se měří od vrchu poklopu po sací koš. Obyčejně se dává 0,3-0,6m nad dno studně/vrtu. Maximální hloubka je 9m.

  • Doprava 800,-Kč

    Dopravce TopTrans, svazek potrubí obyčejně o rozměrech 0,3x03x3,4m, hmotnost 10-20kg, záleží na celkové délce sady.

AdresA

Socialní sítě

RD3D

Čerpání vody bez elektřiny.